Eptisa organizează primul Forum al mobilității din Santiago de Compostela

EPTISA, în colaborare cu CPS INFRAESTRUCTURAS MOBILIDAD Y MEDIO AMBIENTE S.L., a organizat primul FORUM DE MOBILITATE al Consiliului Local al orașului Santiago de Compostela, ca parte a activității de actualizare a Planului de Mobilitate Urbană Durabilă (PMUS).
Cele peste 150 de persoane care au participat au avut ocazia de a-și exprima opiniile cu privire la mobilitatea în oraș prin punerea în aplicare a diferitelor dinamici, începând astfel procesul de participare a cetățenilor.
Pentru gestionarea acestui prim Forum de Mobilitate, DELOGA

http://santiagodecompostela.gal/hoxe/nova.php?id_nova=22335

https://www.elcorreogallego.es/santiago/2023/03/17/55-vecinos-santa-marta-admite-84773183.html

"Încurajăm noile generații, deoarece talentul lor reprezintă baza pentru soluțiile viitorului".

Ați putea fi interesat și de...

EPTISA sărbătorește peste 20 de ani în regiunea Europei de Sud-Est

Eptisa, câștigătoarea Premiului Rafael Izquierdo pentru Solidaritate

Eptisa, sponsor al celei de-a XIV-a Conferințe Spaniole a Barajelor

Eptisa împlinește 70 de ani